Uitslag 28 juni


Baan E
Wind 1/2/3 Bft

 

Klasse: Valk     Starttijd: 28-6-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 1   21:49:00 02:19:48
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 2   21:49:06 02:19:54
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   21:49:15 02:20:03
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 4   21:49:19 02:20:07
146 John de Vries Glitne Valk 103 5   21:51:43 02:22:27
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 6   21:53:37 02:24:17
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 7   21:56:41 02:27:16
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 8   21:57:59 02:28:32
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 9   21:58:23 02:28:55
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 10   22:00:41 02:31:09
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 11   22:02:42 02:33:06
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 24 DNF    
805 De voorzitter Valk 103 24 DNF    
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 24 DNF    
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 24 DNF    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 28-6-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:39:27 01:06:47
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   20:44:19 01:09:27
37 Koos de Haas Finn 104 3   20:42:24 01:09:37
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 28-6-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 1   20:33:00 01:08:19
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 2   20:43:44 01:10:08
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 3   20:49:00 01:15:31
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:42:19 01:15:39
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 5   20:52:35 01:18:46
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 6   20:45:50 01:20:57
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 7   20:57:19 01:21:06
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 8   20:57:29 01:22:29
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 9   20:46:44 01:22:55
69 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 100 10   20:58:26 01:23:26
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 11   20:53:11 01:24:04
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 12   20:57:24 01:26:44
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 13   21:21:59 01:48:37
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 28-6-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 1   21:00:46 01:12:26
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 2   21:05:23 01:16:35
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 3   20:56:31 01:19:43
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 4   21:04:27 01:20:49
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 5   20:49:02 01:23:11
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 6   21:13:19 01:23:42
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 7   21:22:01 01:31:30
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 8   21:24:33 01:32:31
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 9   21:41:03 01:48:34
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 10   21:41:30 01:48:58
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 11   21:38:21 01:50:06
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 12   21:44:07 01:51:18
925 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 13   21:39:09 01:51:21
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 14   21:49:59 01:53:31
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 15   21:41:34 01:55:47
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 28-6-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:53:16 01:10:27
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   20:54:24 01:11:32
324 Christiaan Tromp Flex Yngling +spi 104 3   20:54:50 01:11:57
75 Sandra Keessen Yngjection Yngling +spi 104 4   21:06:19 01:23:00
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 28-6-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 1   21:09:29 01:18:14
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 2   21:13:21 01:23:12
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 3   21:19:26 01:29:56
1176 Marco Snelderwaard - Marieholm if-e +spi 108,5 4   21:26:05 01:33:09
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 5   21:36:35 01:42:23
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 6   21:42:09 01:43:12
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 7   21:34:40 01:45:58
184 Wouter Mariehol E no spi 110,5 8   21:49:50 01:52:58
1 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 101 9   21:43:36 01:57:26
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 24 OCS    
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 24 OCS    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy