Uitslag 10 mei


Wind: NO 1 Bf
Baan M

 

Klasse: Valk     Starttijd: 10-5-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 1   20:37:42 01:10:35
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 2   20:39:05 01:11:55
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 3   20:42:08 01:14:53
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 4   20:44:04 01:16:46
720 vader met dochter Blauwe valk Valk 103 5   20:45:01 01:17:41
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 6   20:45:43 01:18:21
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 7   20:46:20 01:18:58
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 8   20:46:30 01:19:07
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 9   20:47:35 01:20:11
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 10   20:48:11 01:20:46
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 11   20:49:18 01:21:51
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 12   20:50:19 01:22:50
146 John de Vries Glitne Valk 103 21 OCS    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 10-5-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:45:34 01:12:39
171674 Mark van Rhijn Kleine Witte Laser 107 2   20:49:50 01:14:36
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 3   20:50:27 01:15:11
146589 Jork Aten Nic-ster Laser 107 6 DNF    
37 Koos de Haas Finn 104 6 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 10-5-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:43:27 01:09:51
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 2   20:38:20 01:14:35
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 3   20:47:45 01:14:36
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:43:33 01:17:02
134 Erik ten Kley Jolie J-22 +spi 95,5 5   20:48:42 01:17:11
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 6   20:47:58 01:19:29
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 7   20:58:34 01:23:24
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 8   20:48:33 01:25:02
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 9   20:59:11 01:25:54
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 10   20:50:14 01:25:59
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 11   20:59:27 01:26:37
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 92,3 12   20:55:01 01:26:41
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 13   21:05:09 01:30:09
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 14   21:04:17 01:31:34
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 15   20:56:54 01:38:40
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 10-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 1   21:02:44 01:14:12
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 2   21:04:43 01:15:59
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   20:59:48 01:16:21
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 4   21:00:16 01:16:49
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 5   20:44:42 01:17:57
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix 104,5 6   21:03:37 01:20:01
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 7   21:10:11 01:20:53
27 Piet Hein de Jager Arendje G2 no spi 99 8   21:01:06 01:21:55
2389 Arnoud Briede El Capitano Centaur no spi 111,5 9   21:11:48 01:22:19
363 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 10   21:08:06 01:22:20
1212121 Dik Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 11   21:16:49 01:25:40
2222222 Hendrik Vrolijk Otto Saffier 23 +spi 101,5 12   21:07:16 01:25:58
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 13   21:05:20 01:28:54
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 14   21:23:07 01:30:03
848 Pepijn de Jong ? Soling no spi 98,5 15   21:09:40 01:31:01
59 Team Carel en René Hoogenboom Polyvalk no spi 111,5 16   21:22:48 01:32:12
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 17   21:17:03 01:32:26
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 18   21:19:42 01:32:45
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 19   21:26:05 01:35:08
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 20   21:25:09 01:37:49
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 10-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 1   20:57:27 01:14:28
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:59:50 01:16:45
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   21:00:37 01:17:31
2 ? ? Yngling +spi 104 4   21:01:00 01:17:53
75 Sandra Keessen Yngjection Yngling +spi 104 5   21:01:52 01:18:43
271 Peter de Roos ? Yngling +spi 104 6   21:03:06 01:19:54
308 ? ? Yngling +spi 104 7   21:07:11 01:23:49
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 10-5-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 1   21:06:34 01:14:30
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   21:03:45 01:14:39
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 3   21:05:43 01:14:44
2642 Michel Zandbergen Yansä Marieholm IF +spi 105,5 4   21:05:49 01:16:36
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 5   21:07:28 01:18:10
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 6   21:07:53 01:20:05
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 7   21:10:12 01:21:08
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 8   21:11:09 01:21:39
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 9   21:11:49 01:21:45
3333333 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 10   21:14:15 01:22:15
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 11   21:16:07 01:24:17
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 12   21:17:13 01:24:36
2033 Pippijn Wijnhoven Sotkar Marieholm if +spi 105,5 13   21:17:28 01:27:39
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 14   21:19:42 01:27:41
1 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 101 15   21:14:29 01:28:36

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy