Uitslag 12 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 12-7-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 1   20:35:42 01:08:39
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 2   20:35:50 01:08:46
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 3   20:37:17 01:10:10
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 4   20:39:14 01:12:04
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 5   20:39:30 01:12:20
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 6   20:39:36 01:12:26
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 7   20:39:47 01:12:36
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:40:48 01:13:35
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 9   20:42:04 01:14:49
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 24 OCS    
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 24 OCS    
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 24 OCS    
811 Arjan Stoffels - valk 103 24 OCS    
146 John de Vries Glitne Valk 103 24 OCS    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 12-7-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
179020 Rolf Mallee Blauw Laser 107 1   20:48:32 01:13:24
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   20:48:37 01:13:28
194693 Richard Juffermans Smurf Laser 107 3   20:52:54 01:17:28
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 12-7-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
160 Erik ten Kley Oranje Draak +spi 98 1   20:47:23 01:13:51
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 2   20:47:52 01:14:21
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 3   20:41:10 01:17:56
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 4   20:51:05 01:18:02
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 5   20:52:03 01:18:13
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 6   20:57:40 01:21:26
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 7   20:47:47 01:21:46
69 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 100 8   20:56:56 01:21:56
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 9   20:56:57 01:21:57
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   20:50:08 01:26:51
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 11   21:00:16 01:27:27
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 12   20:55:39 01:27:51
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 13   20:51:57 01:27:56
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 14   20:57:51 01:29:05
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 15   21:02:28 01:32:04
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 16   21:06:49 01:33:13
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 17   21:07:17 01:34:10
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 12-7-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 1   20:40:03 01:12:21
679 Leijen/Oostenbrug/van Noorden BBTOF Varuna 501 no spi 126 2   21:14:12 01:14:46
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 3   20:58:37 01:15:14
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 4   21:04:18 01:15:36
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 5   21:02:37 01:19:03
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 6   21:06:38 01:22:54
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   21:14:19 01:24:35
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 8   21:15:00 01:25:12
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 9   21:16:28 01:25:22
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 10   21:03:31 01:26:59
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   21:13:39 01:29:12
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 12   21:29:11 01:37:55
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 13   21:29:48 01:38:29
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 14   21:32:49 01:38:32
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 15   21:26:37 01:39:11
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 16   21:29:49 01:42:09
341 Robbert Juffermans Pampus 111 34 DNF    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 12-7-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:58:31 01:15:30
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 12-7-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 1   21:07:17 01:17:59
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 2   21:09:31 01:20:07
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 3   21:12:04 01:20:37
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 4   21:10:28 01:21:00
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 5   21:15:29 01:23:47
7 Jilirt Pont Tirion 21 +spi 103,5 6   21:13:04 01:25:05
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 7   21:15:04 01:25:23
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 8   21:15:45 01:26:01
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 9   21:16:46 01:27:24
1176 Marco Snelderwaard - Marieholm if-e +spi 108,5 10   21:22:09 01:29:32
2033 Pippijn Wijnhoven Sotkar Marieholm if +spi 105,5 11   21:23:50 01:33:40
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 25 OCS    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy