Uitslag 14 juni


Baan K
Wind 2 Bf NNO

Klasse: Valk     Starttijd: 14-6-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 1   20:20:23 00:44:04
811 Arjan Stoffels - valk 103 2   20:20:48 00:44:28
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 3   20:21:57 00:45:35
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 4   20:22:09 00:45:46
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 5   20:22:28 00:46:05
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 6   20:23:12 00:46:48
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 7   20:24:19 00:47:53
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 8   20:24:41 00:48:14
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 9   20:24:52 00:48:25
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 10   20:24:59 00:48:32
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 11   20:25:20 00:48:52
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 12   20:25:45 00:49:16
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 13   20:34:57 00:58:12
 
Klasse: Laser     Starttijd: 14-6-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:25:22 00:43:38
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   20:27:59 00:44:50
37 Koos de Haas Finn 104 3   20:29:19 00:47:25
179020 Rolf Mallee Blauw Laser 107 4   20:31:05 00:47:44
194693 Richard Juffermans Laser 107 5   20:34:27 00:50:53
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 6   20:36:44 00:53:02
124 Wouter De Rooie Kikker X4 107 7   21:12:07 01:26:05
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 14-6-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:28:30 00:44:24
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:25:12 00:45:10
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 3   20:24:23 00:46:23
134 Erik ten Kley Jolie J-22 +spi 95,5 4   20:30:10 00:47:18
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 5   20:31:41 00:47:39
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 6   20:27:41 00:48:47
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 7   20:33:51 00:49:36
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 8   20:33:44 00:49:59
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 9   20:34:18 00:50:34
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   20:30:24 00:52:29
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   20:41:02 00:56:02
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 12   20:43:19 00:57:27
69 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 100 13   20:43:09 00:58:09
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 14   20:33:20 00:58:14
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 15   20:43:25 00:58:18
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 16   20:41:37 00:59:35
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 17   20:45:46 01:01:41
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 14-6-2017 19:50:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   20:39:54 00:47:45
679 Leijen/Oostenbrug/van Noorden BBTOF Varuna 501 no spi 126 2   20:52:03 00:49:14
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 3   20:45:58 00:50:11
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 4   20:32:24 00:51:05
47 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 5   20:41:33 00:52:04
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 6   20:50:12 00:53:59
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 7   20:47:21 00:54:53
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 8   20:49:11 00:56:38
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 9   20:54:27 00:57:48
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 10   20:46:43 00:59:05
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   20:57:06 01:03:54
925 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 12   20:59:19 01:04:46
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 13   21:02:27 01:04:58
682 J. Kuijpers Wentink Den Orangenboom Randmeer +spi 105 14   20:58:49 01:05:33
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 15   21:03:15 01:05:42
848 Pepijn de Jong Tover Soling +spi 96 16   20:53:10 01:05:48
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 119 17   21:09:55 01:07:09
1212121 Dik Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 18   21:10:13 01:10:59
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 19   21:10:32 01:14:55
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 20   21:22:01 01:22:31
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 21   21:27:13 01:24:54
59 Team Carel en Rene VERzeilen Polyvalk no spi 111,5 22   21:30:47 01:30:24
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 14-6-2017 19:50:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:40:59 00:49:01
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   20:41:35 00:49:35
308 ? ? Yngling +spi 104 3   20:43:27 00:51:23
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 14-6-2017 19:55:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 1   20:45:18 00:47:41
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 2   20:51:20 00:52:09
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 3   20:52:47 00:54:46
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 4   20:55:12 00:57:04
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 5   20:57:10 00:57:18
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 6   20:56:24 00:58:12
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 7   20:57:17 00:58:39
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 8   20:59:41 00:59:53
8 Bjorn Dinjens Wii Fit Dehler 22 +spi 108,5 9   21:00:31 01:00:23
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 10   20:58:39 01:01:30
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 11   21:02:31 01:04:18
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 12   21:08:30 01:07:59
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 13   21:07:08 01:08:23
1 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 101 14   21:06:52 01:11:09
2033 Pippijn Wijnhoven Sotkar Marieholm if +spi 105,5 15   21:13:07 01:14:03

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy