Uitslag 17 mei


Baan K
Wind Z-ZO 1bf

Klasse: Valk     Starttijd: 17-5-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
146 John de Vries Glitne Valk 103 1   20:36:40 01:09:34
811 Arjan Stoffels - valk 103 2   20:38:16 01:11:07
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 3   20:39:18 01:12:08
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 4   20:40:49 01:13:36
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 5   20:41:47 01:14:32
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 6   20:42:03 01:14:48
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 7   20:42:30 01:15:14
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 8   20:43:01 01:15:44
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 9   20:45:14 01:17:53
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 10   20:46:33 01:19:10
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 11   20:46:37 01:19:14
 
Klasse: Laser     Starttijd: 17-5-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
171674 Mark van Rhijn Kleine Witte Laser 107 1   20:46:10 01:11:11
120590 Rens Jesse Master Chief Laser 107 2   20:47:55 01:12:49
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 3   20:50:04 01:14:49
650 Henk Langedoen Obelix O-Jol 105,5 4   20:57:18 01:22:44
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 5   21:07:24 01:31:01
146589 Jork Aten Nic-ster Laser 107 6   21:08:16 01:31:50
37 Koos de Haas Finn 104 9 OCS    
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 9 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 17-5-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 1   20:24:43 00:58:33
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 2   20:38:58 01:05:16
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:33:54 01:06:10
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 4   20:35:15 01:08:51
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 5   20:34:39 01:08:57
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 6   20:40:18 01:11:07
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 7   20:45:36 01:11:40
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 8   20:45:09 01:11:56
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 9   20:47:17 01:13:45
134 Erik ten Kley Jolie J-22 +spi 95,5 10   20:46:05 01:14:25
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 11   20:53:51 01:18:41
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 12   20:52:12 01:19:10
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 13   20:40:54 01:19:23
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 14   20:50:46 01:19:45
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 92,3 15   20:53:33 01:25:06
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 16   21:13:51 01:37:23
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 17   21:15:07 01:42:09
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 17-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   20:55:53 01:12:36
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 2   20:40:50 01:13:17
47 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 3   20:56:06 01:16:52
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 4   21:02:20 01:18:47
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 5   21:12:58 01:23:22
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 6   21:13:32 01:23:53
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 7   21:20:23 01:30:01
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix 104,5 8   21:15:14 01:31:07
2222222 Hendrik Vrolijk Otto Saffier 23 +spi 101,5 9   21:13:12 01:31:49
1018 Kattenberg ? 470 104 10   21:16:35 01:32:52
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 11   21:09:25 01:33:08
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 12   21:24:00 01:33:16
682 J. Kuijpers Wentink Den Orangenboom Randmeer +spi 105 13   21:18:28 01:33:46
363 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 14   21:34:16 01:46:47
1212121 Dik Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 15   21:42:53 01:48:44
848 Pepijn de Jong ? Soling no spi 98,5 16   21:29:37 01:51:17
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 +spi 116,5 17   21:58:00 01:58:27
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 18   22:04:00 02:05:45
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 19   21:53:24 02:07:02
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 20   22:02:00 02:07:21
59 Team Carel en Rene VERzeilen Polyvalk no spi 111,5 21   22:06:00 02:10:56
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 29 OCS    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 17-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:54:14 01:11:22
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:57:40 01:14:40
308 ? ? Yngling +spi 104 3   21:13:21 01:29:45
75 Sandra Keessen Yngjection Yngling +spi 104 4   21:16:33 01:32:50
271 Peter de Roos ? Yngling +spi 104 4 OCS    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 17-5-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   21:10:10 01:20:43
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:13:49 01:21:06
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 3   21:12:44 01:23:09
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 4   21:15:55 01:24:10
2737 W. Houweling Capuccino Waarschip 725 +spi 109,6 5   21:17:23 01:24:17
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 6   21:16:16 01:26:30
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   21:16:56 01:27:08
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 8   21:18:00 01:27:34
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 9   21:34:56 01:41:19
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 10   21:32:07 01:43:29
1 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 101 11   21:34:37 01:48:31
1176 Marco Snelderwaard - Marieholm if-e +spi 108,5 12   21:45:35 01:51:08
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 13   21:49:59 01:55:43
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 14   22:00:00 01:58:56

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy