Uitslag 21 juni


Baan M
Wind 1 á 2 Bft

Klasse: Valk     Starttijd: 21-6-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 1   20:48:04 01:20:38
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 2   20:49:02 01:21:35
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:49:16 01:21:49
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 4   20:49:22 01:21:55
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 5   20:50:10 01:22:41
811 Arjan Stoffels - valk 103 6   20:53:09 01:25:35
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 7   20:54:49 01:27:12
146 John de Vries Glitne Valk 103 8   20:54:53 01:27:15
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 9   20:55:06 01:27:29
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 10,5   20:55:50 01:28:11
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 10,5   20:55:50 01:28:11
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 12   20:55:51 01:28:12
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 13   20:57:32 01:29:50
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 14   20:58:44 01:31:01
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 23 DNF    
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 23 DNF    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 21-6-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:53:16 01:20:03
37 Koos de Haas Finn 104 2   20:56:22 01:23:02
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 3   21:03:16 01:27:10
179020 Rolf Mallee Blauw Laser 107 4   21:07:10 01:30:49
194693 Richard Juffermans Smurf Laser 107 5   21:27:09 01:49:29
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 6   21:28:07 01:50:23
87119 Joeri Snippert Laser 107 7   21:33:38 01:55:33
124 Wouter De Rooie Kikker X4 107 15 DNF    
760 Jork Aten + jarige job 12vts jol 133 15 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 21-6-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:58:03 01:24:45
134 Erik ten Kley Jolie J-22 +spi 95,5 2   21:01:28 01:30:32
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 3   21:04:57 01:31:48
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 4   21:07:15 01:33:39
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 5   20:56:23 01:34:05
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 6   20:57:06 01:36:42
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 7   21:02:08 01:37:55
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 8   21:11:59 01:39:28
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 9   21:04:39 01:42:27
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 92,3 10   21:21:57 01:55:52
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 11   21:24:42 01:57:57
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 12   21:29:38 02:00:40
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 13   21:39:20 02:04:06
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 14   21:24:27 02:11:53
69 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 100 15   22:15:02 02:40:02
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 16   22:14:38 02:42:53
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 21-6-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Leijen/Oostenbrug/van Noorden BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   21:46:37 01:40:29
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   21:25:14 01:40:42
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   21:25:30 01:40:58
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 4   21:35:25 01:43:30
47 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 5   21:29:13 01:50:19
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 6   21:28:12 01:52:42
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 7   21:46:51 01:53:46
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 8   21:40:31 01:55:20
59 Team Carel en Rene VERzeilen Polyvalk no spi 111,5 9   21:52:21 01:58:41
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 10   21:58:13 02:03:57
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 11   21:50:01 02:04:25
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 119 12   22:13:45 02:09:12
925 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 13   22:00:06 02:10:56
1212121 Dik Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 14   22:12:57 02:15:21
2106 R.L.Tordoir Mambo Centaur 111,5 15   22:12:44 02:16:59
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 16   22:13:14 02:17:26
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 17   22:10:13 02:23:04
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 33 DNF    
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 33 DNF    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 21-6-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   21:11:39 01:28:08
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   21:21:10 01:37:17
11 Rens Jesse Fin Yngling +spi 104 3   21:24:09 01:40:08
75 Sandra Keessen Yngjection Yngling +spi 104 4   21:28:34 01:44:24
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 21-6-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 1   21:37:21 01:44:02
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   21:35:56 01:45:09
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   21:36:13 01:45:25
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 4   21:39:39 01:48:40
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 5   21:41:46 01:50:40
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 6   21:40:38 01:51:43
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 7   21:49:00 01:53:14
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 8   21:51:12 01:58:50
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 9   21:54:17 01:59:09
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 10   21:54:58 02:00:20
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 11   21:54:28 02:03:18
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 12   21:57:43 02:05:48
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 23 DNF    
1 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 101 23 DNF    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy