Uitslag 3 mei


Baan M
Wind: NO 1-2 Bf

 

Klasse: Valk     Starttijd: 3-5-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
146 John de Vries Glitne Valk 103 1   20:34:49 01:07:47
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 2   20:38:40 01:11:31
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 3   20:38:45 01:11:36
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 4   20:39:00 01:11:50
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 5   20:39:25 01:12:14
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 6   20:39:26 01:12:15
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 7   20:39:27 01:12:16
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 8   20:39:33 01:12:22
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 9   20:39:48 01:12:37
720 Jan Pieter Klaver Valk-U Valk 103 10   20:39:50 01:12:39
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 11   20:40:25 01:13:13
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 12   20:40:40 01:13:27
 
Klasse: Laser     Starttijd: 3-5-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:40:48 01:08:04
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   20:44:50 01:09:56
146589 Jork Aten Nic-ster Laser 107 3   20:47:42 01:12:37
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 3-5-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
134 Erik ten Kley Jolie J-22 +spi 95,5 1   20:40:20 01:08:24
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 2   20:42:00 01:08:43
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 3   20:43:14 01:09:16
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 4   20:39:32 01:10:17
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 5   20:38:46 01:11:38
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 6   20:47:26 01:12:17
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   20:38:48 01:12:44
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 8   20:46:38 01:13:05
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 9   20:46:18 01:13:07
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   20:39:01 01:14:00
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   20:53:23 01:18:23
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 12   20:50:01 01:18:57
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 13   20:45:28 01:24:54
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 14   21:08:49 01:35:43
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 3-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 1   20:54:10 01:06:31
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   20:50:48 01:07:45
27 Piet Hein de Jager Arendje G2 no spi 99 3   20:47:16 01:07:56
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix 104,5 4   20:55:07 01:11:52
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 5   21:02:14 01:13:45
682 J. Kuijpers Wentink Den Orangenboom Randmeer +spi 105 6   21:02:15 01:18:20
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 7   20:45:14 01:18:35
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 8   21:08:09 01:19:03
2222222 Hendrik Vrolijk Otto Saffier 23 +spi 101,5 9   21:02:32 01:21:18
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   21:07:55 01:23:43
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 11   21:14:06 01:24:23
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 12   21:16:10 01:26:15
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 13   21:21:11 01:28:22
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 14   21:16:54 01:30:08
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 15   21:22:58 01:32:20
59 Team Carel en Rene VERzeilen Polyvalk no spi 111,5 16   21:23:15 01:32:36
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 3-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:46:29 01:03:55
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:47:46 01:05:09
334 ? ? Yngling 104 3   20:47:49 01:05:12
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 4   20:50:05 01:07:23
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 3-5-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   20:58:16 01:09:26
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   20:59:14 01:10:21
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   21:02:19 01:10:36
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 4   21:03:33 01:12:43
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 5   21:02:22 01:13:20
2737 W. Houweling Capuccino Waarschip 725 +spi 109,6 6   21:08:53 01:16:32
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 7   21:07:04 01:17:47
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 8   21:07:07 01:17:50
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 9   21:06:20 01:18:34
1176 Marco Snelderwaard - Marieholm if-e +spi 108,5 10   21:12:23 01:20:32
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 11   21:16:57 01:25:03
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 12   21:18:42 01:26:45
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 13   21:25:00 01:28:06
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 14   21:19:39 01:29:07
1 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 101 15   21:15:30 01:29:36

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy