Uitslag 31 mei


Baan H
Wind N 3bf

Klasse: Valk     Starttijd: 31-5-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:41:38 01:14:24
829 John Hoogenboom Urbanus Valk 103 2   20:42:21 01:15:05
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:42:35 01:15:19
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 4   20:44:03 01:16:44
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 5   20:45:41 01:18:20
146 John de Vries Glitne Valk 103 6   20:46:26 01:19:03
811 Arjan Stoffels - valk 103 7   20:46:31 01:19:08
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 8   20:47:30 01:20:05
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 9   20:47:35 01:20:10
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 10   20:47:36 01:20:11
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 11   20:47:37 01:20:12
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 12   20:47:38 01:20:13
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 13   20:48:12 01:20:46
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 14   20:48:22 01:20:56
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 15   20:48:32 01:21:06
 
Klasse: Laser     Starttijd: 31-5-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
171674 Mark van Rhijn Kleine Witte Laser 107 1   20:52:44 01:17:19
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   20:54:56 01:19:22
37 Koos de Haas Finn 104 3   20:52:35 01:19:24
120590 Rens Jesse Master Chief Laser 107 4   20:55:09 01:19:34
87119 Joeri Snippert Laser 107 5   21:01:06 01:25:08
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 6   21:08:48 01:32:20
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 31-5-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 1   20:48:40 01:22:46
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 2   20:56:18 01:22:57
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 3   20:49:39 01:25:18
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 4   20:58:22 01:25:30
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 5   20:53:46 01:25:48
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 6   21:00:09 01:26:26
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 7   20:59:47 01:26:30
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 8   20:54:38 01:32:03
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 9   21:04:52 01:32:10
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 10   21:10:21 01:33:56
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   21:09:41 01:34:41
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 12   21:10:25 01:35:13
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 13   21:09:03 01:39:00
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 14   20:59:18 01:41:33
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 15   21:19:47 01:46:55
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 16   21:20:47 01:47:23
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 31-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   20:22:55 00:41:04
1018 Kattenberg ? 470 104 2   20:22:43 00:41:04
47 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 3   20:20:45 00:41:09
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 4   20:24:12 00:42:17
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 5   20:27:53 00:42:56
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 6   20:25:00 00:43:03
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 7   20:28:26 00:43:26
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 8   20:24:02 00:45:52
1212121 Dik Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 9   20:32:46 00:46:41
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 10   20:29:19 00:47:11
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 11   20:32:44 00:47:17
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 12   20:31:16 00:47:41
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 13   20:33:29 00:47:58
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   20:31:03 00:48:37
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 15   20:35:49 00:50:03
848 Pepijn de Jong Tover Soling +spi 96 16   20:31:16 00:53:24
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 17   20:43:35 00:55:31
363 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 18   20:39:29 00:55:35
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 19   20:40:32 00:56:18
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 20   20:44:21 00:57:42
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 21   20:53:48 01:28:54
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 31-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:21:35 00:39:59
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   20:22:31 00:40:52
271 Peter de Roos ? Yngling +spi 104 3   20:30:05 00:48:09
75 Sandra Keessen Yngjection Yngling +spi 104 4   21:15:40 01:31:59
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 31-5-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 1   20:31:37 00:43:09
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   20:31:26 00:44:00
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   20:34:59 00:45:38
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 4   20:33:40 00:46:07
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 5   20:34:48 00:47:12
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 6   20:34:39 00:47:58
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 7   20:39:45 00:50:41
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 8   20:38:51 00:51:02
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 9   20:40:48 00:51:25
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 10   20:43:02 00:53:41
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 11   20:48:02 00:57:49

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy