Uitslag 5 juli


Wedstrijd: 5 juli
 
Klasse: Valk     Starttijd: 5-7-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:37:36 01:10:29
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:37:44 01:10:37
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:39:14 01:12:04
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 4   20:39:28 01:12:18
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 5   20:39:36 01:12:25
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 6   20:41:13 01:13:59
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 7   20:41:45 01:14:31
146 John de Vries Glitne Valk 103 8   20:42:00 01:14:45
811 Arjan Stoffels - valk 103 9   20:42:20 01:15:05
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 10   20:43:30 01:16:12
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 11   20:44:00 01:16:42
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 12   20:44:02 01:16:43
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 13   20:44:43 01:17:24
805 De voorzitter Valk 103 14   20:48:24 01:20:58
 
Klasse: Laser     Starttijd: 5-7-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:47:46 01:14:47
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   20:50:49 01:15:32
179020 Rolf Mallee Blauw Laser 107 3   20:52:40 01:17:15
37 Koos de Haas Finn 104 4   20:50:43 01:17:37
194693 Richard Juffermans Smurf Laser 107 5   20:57:25 01:21:42
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 6   21:13:32 01:36:46
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 5-7-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
134 Erik ten Kley Jolie J-22 +spi 95,5 1   20:50:52 01:19:26
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:53:51 01:20:03
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 3   20:54:53 01:21:30
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:48:25 01:22:30
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 5   20:45:59 01:23:36
7765 Martin Meester ForeX X-99 +spi 86,5 6   20:48:00 01:24:23
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   20:49:17 01:24:54
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 8   20:57:51 01:24:59
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 9   20:54:07 01:26:12
312 W. Brouwer Draak +spi 98 10   21:00:41 01:27:25
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   21:03:29 01:28:29
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 92,3 12   20:56:52 01:28:42
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 13   21:05:04 01:28:44
69 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 100 14   21:05:14 01:30:14
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 15   20:59:51 01:31:14
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 16   21:05:00 01:31:50
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 17   21:08:40 01:33:28
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 18   20:56:35 01:34:19
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 19   21:08:12 01:38:07
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 20   20:57:54 01:39:52
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 21   21:18:46 01:45:21
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 5-7-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Leijen/Oostenbrug/van Noorden BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   20:31:26 00:40:49
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 2   20:26:05 00:41:19
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 3   20:23:11 00:41:19
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 4   20:24:31 00:42:35
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 5   20:28:23 00:43:23
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 6   20:25:45 00:43:46
47 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 7   20:25:48 00:46:15
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 8   20:24:33 00:46:24
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   20:32:49 00:47:22
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 10   20:33:45 00:47:33
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 11   20:33:46 00:48:13
2222222 Hendrik Vrolijk Otto Saffier 23 +spi 101,5 12   20:30:41 00:49:56
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 13   20:36:34 00:50:44
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 119 14   20:40:48 00:51:05
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 15   20:36:02 00:52:08
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 16   20:38:43 00:52:40
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 17   20:43:10 00:55:10
59 Team Carel en Rene VERzeilen Polyvalk no spi 111,5 18   20:42:47 00:56:18
455 Michiel Sluijters - Flytour no spi 114,5 19   20:52:29 01:03:18
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 5-7-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:21:53 00:40:17
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   20:22:25 00:40:47
324 Christiaan Tromp Flex Yngling +spi 104 3   20:23:33 00:41:53
11 Rens Jesse Fin Yngling +spi 104 4   20:23:50 00:42:09
271 Peter de Roos ? Yngling +spi 104 5   20:30:04 00:48:08
358 ?? Yngling +spi 104 6   20:30:14 00:48:18
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 5-7-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 1   20:29:19 00:42:01
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 2   20:31:11 00:42:45
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 3   20:30:53 00:43:29
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 4   20:31:51 00:44:25
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 5   20:34:09 00:45:30
8 Bjorn Dinjens Wii Fit Dehler 22 +spi 108,5 6   20:34:31 00:45:38
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   20:33:21 00:45:50
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 8   20:34:40 00:47:18
1 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 101 9   20:32:56 00:47:28
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 10   20:39:23 00:47:55
2033 Pippijn Wijnhoven Sotkar Marieholm if +spi 105,5 11   20:36:27 00:48:46
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 12   20:38:58 00:49:17
184 Wouter Mariehol E no spi 110,5 13   20:39:49 00:49:37
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 14   20:41:32 00:52:18

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy