Uitslag 24 mei


Baan F
Wind NW 2bf

Wedstrijd: 24 mei
 
Klasse: Valk     Starttijd: 24-5-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 1   20:20:29 00:53:52
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 2   20:22:12 00:55:32
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 3   20:22:53 00:56:11
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 4   20:22:58 00:56:16
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 5   20:23:02 00:56:20
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 6   20:23:03 00:56:21
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 7   20:23:52 00:57:09
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 8   20:24:34 00:57:49
146 John de Vries Glitne Valk 103 9   20:25:02 00:58:17
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 10   20:25:35 00:58:49
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 11   20:26:18 00:59:30
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 12   20:27:11 01:00:22
 
Klasse: Laser     Starttijd: 24-5-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:27:22 00:55:09
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   20:30:37 00:56:39
37 Koos de Haas Finn 104 3   20:29:05 00:56:48
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 4   20:40:28 01:05:51
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 24-5-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:30:02 00:56:09
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:32:06 00:57:58
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:28:51 01:00:30
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 4   20:28:36 01:01:15
339 Team Bontekoe Bontekoe poly Draak +spi 98 5   20:35:20 01:01:33
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 6   20:35:52 01:02:25
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 7   20:39:43 01:04:43
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 8   20:38:27 01:05:04
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 9   20:39:49 01:08:13
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 10   20:34:26 01:11:36
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 11   20:45:58 01:12:02
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 24-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 1   20:40:01 00:57:25
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   20:41:18 00:58:39
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 3   20:28:57 00:58:58
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 4   20:42:14 00:59:33
682 J. Kuijpers Wentink Den Orangenboom Randmeer +spi 105 5   20:43:04 01:00:03
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 6   20:47:50 01:00:50
47 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 7   20:40:22 01:00:58
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 8   20:49:04 01:01:56
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   20:51:09 01:03:48
848 Pepijn de Jong Tover Soling +spi 96 10   20:43:42 01:04:40
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 11   20:53:31 01:05:56
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 12   20:49:20 01:06:01
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 119 13   21:05:11 01:11:34
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 14   20:57:20 01:11:56
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 15   21:07:53 01:16:45
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 16   21:07:52 01:18:48
59 Team Carel en Rene VERzeilen Polyvalk no spi 111,5 17   21:08:10 01:19:04
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 24-5-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:37:20 00:55:07
308 ? ? Yngling +spi 104 2   20:44:54 01:02:24
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 24-5-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   20:46:21 00:58:09
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 108 2   20:50:11 01:00:21
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 3   20:49:53 01:01:30
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 4   20:50:02 01:01:38
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 5   20:51:24 01:04:09
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 6   20:54:41 01:06:03
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 7   20:56:06 01:07:42
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 8   20:59:50 01:08:20
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 9   20:59:59 01:09:25
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 10   21:00:43 01:09:47
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 11   21:00:40 01:09:59
1 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 101 12   21:00:09 01:14:24

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy