Tussenstand


Klasse: Valk
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 82 3 dns 7 1 5 6 9 1 2 ocs
2 Jur Gaarlandt Jellah Valk 85 dns 8 dns 5 1 9 4 2 1 7
3 John de Vries Glitne Valk 110 1 ocs 1 9 6 dns 8 5 8 ocs
4 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 119 6 1 dns 2 9 4 13 dns 12 dns
5 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 124 5 4 3 3 10 dns dns dnf dns 3
6 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 126,5 2 7 11 4 13 dns 10,5 7 dns dns
7 Harry en Hub Maatje Valk 128 dns 12 dns 12 8 12 14 11 7 4
8 Team Maarten en Jur Avocette Valk 129 12 dns 4 7 11 8 7 8 dns dns
9 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 130 dns dns 6 8 14 11 5 9 dns 5
10 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 131 dns dns dns dns 3 1 3 3 dns 1
11 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 137 dns 2 dns dns 4 dns 2 4 5 ocs
12 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 140 4 dns dns dns dns 10 1 dns 3 2
13 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 140 7 10 10 10 15 7 dns dns dns 9
14 Arjan Stoffels - valk 146 dns dns 2 dns 7 2 6 dns 9 ocs
15 R. Freke Quo Vadis Valk 152 dns 6 5 dns 12 3 dnf dnf 6 dns
16 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 160,5 9 3 dns dns dns 5 10,5 dns 13 dns
17 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 165 8 9 dns 6 dns dns 12 dnf 10 ocs
18 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 170 11 11 9 11 dns dns dns dns dns 8
19 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 184 dns dns dns dns dns 13 dnf 10 11 6
20 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 186 dns dns 8 dns dns dns dns 6 4 dns
21 Jan Pieter Klaver Valk-U Valk 207 10 5 dns dns dns dns dns dns dns dns
22 John Hoogenboom Urbanus Valk 218 dns dns dns dns 2 dns dns dns dns dns
23 De voorzitter Valk 230 dns dns dns dns dns dns dns dnf 14 dns
 
Klasse: Laser
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Frank van Schaik Nijntje Laser 23 2 3 3 2 2 2 3 2 2 2
2 Leo Hartman Marianne Finn 52 1 1 ocs 1 dns 1 1 1 1 dns
3 Koos de Haas Finn 78 dns ocs ocs 3 3 3 2 3 4 dns
4 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 93 dns dns 5 4 6 6 6 dns 6 dns
5 Rolf Mallee Blauw Laser 102 dns dns dns dns dns 4 4 dns 3 1
6 Richard Juffermans Smurf Laser 108 dns dns dns dns dns 5 5 dns 5 3
7 Mark van Rhijn Kleine Witte Laser 109 dns 2 1 dns 1 dns dns dns dns dns
8 Rens Jesse Master Chief Laser 126 dns dns 2 dns 4 dns dns dns dns dns
9 Jork Aten Nic-ster Laser 129 3 dnf 6 dns dns dns dns dns dns dns
10 Joeri Snippert Laser 132 dns dns dns dns 5 dns 7 dns dns dns
11 Henk Langedoen Obelix O-Jol 139 dns dns 4 dns dns dns dns dns dns dns
12 Wouter De Rooie Kikker X4 142 dns dns dns dns dns 7 dnf dns dns dns
13 Jork Aten + jarige job 12vts jol 150 dns dns dns dns dns dns dnf dns dns dns
13 Laurette Bronswijk Laser radiaal 150 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns
 
Klasse: A Kajuit
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 40 5 4 3 3 1 2 7 4 4 7
2 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 48 8 9 9 5 2 5 3 2 3 2
3 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 68 3 dns 7 2 6 7 4 5 2 5
4 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 69 7 10 4 4 3 6 9 6 7 13
5 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 97 dns 1 2 1 7 1 1 3 dns dns
6 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97 2 3 8 6 4 8 dns dns 8 4
7 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 102 dns 2 1 dns dns 3 6 1 5 3
8 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 110 10 8 5 dns 8 10 5 9 18 10
9 Erik ten Kley Jolie J-22 +spi 131 1 5 10 dns dns 4 2 dns 1 dns
10 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 135 11 13 dns 7 11 11 dns 8 11 9
11 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 149 12 dns 14 9 13 16 12 12 19 15
12 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 150 4 6 6 dns 5 dns dns dns 9 12
13 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 162 6 7 11 dns 12 15 13 dns 17 dns
14 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 167 13 15 13 10 14 14 14 dns 20 dns
15 Pieter Huurman Volante Draak no spi 172 dns dns 16 dns 10 12 dns 7 13 6
16 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 186 dns 14 dns dns 9 9 8 dns dns 11
17 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 195 dns dns dns dns dns 13 15 10 14 8
18 Hans Dekker NED67 H boot +spi 202 9 11 12 8 dns dns dns dns dns dns
19 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 202 dns dns dns 11 16 17 dns 13 21 16
20 Bart Oostdam Balder Pion no spi 203 14 dns 17 dns 15 dns 16 dns 16 17
21 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 211 dns 12 15 dns dns dns 10 dns 12 dns
22 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 213 dns dns dns dns dns dns 11 11 15 14
23 Erik ten Kley Oranje Draak +spi 244 dns dns dns dns dns dns dns dns dns 1
24 Martin Meester ForeX X-99 +spi 249 dns dns dns dns dns dns dns dns 6 dns
25 W. Brouwer Draak +spi 253 dns dns dns dns dns dns dns dns 10 dns
26 Piet v/d Lans Ducksend Dehler 32 +spi 270 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns
 
Klasse: Open Boten
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 53 2 4 1 2 1 1 2 dns 3 3
2 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 61 4 6 8 4 4 8 11 4 6 6
3 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 64 5 7 7 6 7 9 7 7 5 4
4 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 90 1 1 5 dns 5 3 4 1 2 dns
5 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 95 12 9 12 9 15 6 10 6 9 7
6 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 116 7 5 2 3 21 4 dns 5 dns 1
7 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 126 8 2 6 8 13 dns dns 2 11 8
8 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 130 dns 3 4 1 6 7 3 dns 4 dns
9 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 137 dns 13 11 dns 8 10 6 3 8 10
10 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 138 10 11 15 dns 9 18 14 8 10 9
11 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 161 11 17 19 12 14 11 17 15 dns 11
12 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 166 dns dns 3 7 3 5 5 dns 7 dns
13 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 178 14 14 18 15 17 21 dnf 14 17 14
14 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 198 13 dns 20 11 11 15 16 10 dns dns
15 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 199 16 19 dns 16 20 20 dns 12 16 12
16 Leijen/Oostenbrug/van Noorden BBTOF Varuna 501 no spi 210 dns dns dns dns dns 2 1 dns 1 2
17 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 216 dns 10 14 dns 18 12 13 13 dns dns
18 Team Carel en Rene VERzeilen Polyvalk no spi 222 17 16 21 17 dns 22 9 dns 18 dns
19 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 222 dns 18 ocs 14 12 dns dnf 11 15 16
20 J. Kuijpers Wentink Den Orangenboom Randmeer +spi 242 6 dns 13 5 dns 14 dns dns dns dns
21 Pepijn de Jong Tover Soling +spi 243 dns 15 16 10 16 16 dns dns dns dns
22 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 243 dns dns 17 13 dns 17 12 dns 14 dns
23 Hendrik Vrolijk Otto Saffier 23 +spi 246 9 12 9 dns dns dns dns dns 12 dns
24 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 252 dns dns dns dns dns 13 dns 9 13 13
25 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 258 15 20 dns dns 19 19 dns dns dns 15
26 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 261 dns dns dns dns 10 dns 8 dns dns 5
27 Piet Hein de Jager Arendje G2 no spi 283 3 8 dns dns dns dns dns dns dns dns
28 Kattenberg ? 470 284 dns dns 10 dns 2 dns dns dns dns dns
29 R.L.Tordoir Mambo Centaur 321 dns dns dns dns dns dns 15 dns dns dns
30 Michiel Sluijters - Flytour no spi 325 dns dns dns dns dns dns dns dns 19 dns
31 Boris Bayer RAL2 Pampus 340 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns
31 Bert Harinck Scharrel Valk +spi 340 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns
31 Robbert Juffermans Pampus 340 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dnf
 
Klasse: Yngling
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 44 1 2 1 dns dns 1 1 1 1 dns
2 Max van het Hooft Yngling +spi 51 4 1 dns dns 2 2 2 2 2 dns
3 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 58 2 3 2 1 1 dns dns dns dns 1
4 Sandra Keessen Yngjection Yngling +spi 81 dns 5 4 dns 4 dns 4 4 dns dns
5 ? ? Yngling +spi 87 dns 7 3 2 dns 3 dns dns dns dns
6 Christiaan Tromp Flex Yngling +spi 94 dns 4 dns dns dns dns dns 3 3 dns
7 Peter de Roos ? Yngling +spi 98 dns 6 ocs dns 3 dns dns dns 5 dns
8 Rens Jesse Fin Yngling +spi 103 dns dns dns dns dns dns 3 dns 4 dns
9 ? ? Yngling 111 3 dns dns dns dns dns dns dns dns dns
10 ?? Yngling +spi 114 dns dns dns dns dns dns dns dns 6 dns
11 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 120 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns
 
Klasse: B Kajuit
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 23 4 3 4 2 1 2 1 1 2 3
2 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 48 2 2 1 4 2 3 2 dns 3 4
3 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 75 1 4 3 1 4 1 4 dns dns 7
4 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 99 8 8 7 3 8 13 12 dns 7 8
5 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 101 5 5 dns dns 5 4 5 dns 1 1
6 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 12 14 13 9 7 8 10 dns 5 5
7 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 109 7 dns 6 6 dns 6 3 dns 4 2
8 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 109 9 6 10 5 6 10 6 7 dns ocs
9 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 111 3 1 2 8 3 dns 7 ocs 12 dns
10 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 131 dns 7 dns 7 dns 11 11 3 8 9
11 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 148 14 9 8 dns dns 7 8 2 dns dns
12 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 152 dns 10 9 10 9 5 9 dns dns dns
13 Jeanette Meyknecht Double J Oceanis Clipper 311 no spi 160 15 15 11 12 dns 14 dnf 9 9 dns
14 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 169 11 11 dns 11 10 12 dnf ocs 14 dns
15 Marco Snelderwaard - Marieholm if-e +spi 186 10 dns 12 dns dns dns dns 4 dns 10
16 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 +spi 193 13 dns 14 dns dns dns dns 6 10 dns
17 Pippijn Wijnhoven Sotkar Marieholm if +spi 200 dns 13 dns dns dns 15 dns dns 11 11
18 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 203 dns 12 dns dns 11 dns dns 5 dns dns
19 W. Houweling Capuccino Waarschip 725 +spi 211 6 dns 5 dns dns dns dns dns dns dns
20 Bjorn Dinjens Wii Fit Dehler 22 +spi 215 dns dns dns dns dns 9 dns dns 6 dns
21 Wouter Mariehol E no spi 221 dns dns dns dns dns dns dns 8 13 dns
22 Jilirt Pont Tirion 21 +spi 231 dns dns dns dns dns dns dns dns dns 6
23 Jos Kraan Second chance Compromis 720 no spi 250 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns
23 Rien Mussert Karma Vindo 45 no spi 250 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy