Uitslag 15 oktober 2017


WW Daguitslagen op hcp race 1 en 2

 

Kolibri       Race 1

Starttijd: 2017-10-15 11:20:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

593

Albert Gordijn, Kolibri Polleke

1

1,0

12:13:06,0

53:06,0

45:46,6

=GT * 100 / 116,0

780

Dokus Begemann, Kolibri 560 Fly Away

2

2,0

12:16:29,0

56:29,0

48:41,6

=GT * 100 / 116,0

584

Chiel van Oppen, Kolibri 560 Alfred J. Kwak

3

3,0

12:16:50,0

56:50,0

48:59,7

=GT * 100 / 116,0

498

Bert Pronk, Kolibri 560 Rocketeer

4

4,0

12:20:04,0

1:00:04,0

51:46,9

=GT * 100 / 116,0

24

Léon Goedhart, Kolibri Vrije Vogel

5

5,0

12:21:14,0

1:01:14,0

52:47,2

=GT * 100 / 116,0

241

Maureen Snijders, Kolibri

6

6,0

12:40:04,0

1:20:04,0

1:09:01,4

=GT * 100 / 116,0

670

Pim van den Brink, Kolibri 560 Chapeau

dnc

8,0

 

 

 

 

 

 

Kolibri       Race 2

Starttijd: 2017-10-15 14:20:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

593

Albert Gordijn, Kolibri Polleke

1

1,0

16:00:49,0

1:40:49,0

1:26:54,7

=GT * 100 / 116,0

780

Dokus Begemann, Kolibri 560 Fly Away

2

2,0

16:02:23,0

1:42:23,0

1:28:15,7

=GT * 100 / 116,0

584

Chiel van Oppen, Kolibri 560 Alfred J. Kwak

3

3,0

16:05:42,0

1:45:42,0

1:31:07,2

=GT * 100 / 116,0

241

Maureen Snijders, Kolibri

dnf

8,0

 

 

 

 

498

Bert Pronk, Kolibri 560 Rocketeer

dns

8,0

 

 

 

 

24

Léon Goedhart, Kolibri Vrije Vogel

dns

8,0

 

 

 

 

670

Pim van den Brink, Kolibri 560 Chapeau

dnc

8,0

 

 

 

 

 

 

Marieholm       Race 1

Starttijd: 2017-10-15 11:15:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

2642

Michel Zandbergen, Marieholm IF Yansã

1

1,0

12:04:30,0

49:30,0

46:55,2

=GT * 100 / 105,5

455

Rino van Schie, Frank & Guido, Marieholm IF Red Devil 2.0

2

2,0

12:06:17,0

51:17,0

48:36,6

=GT * 100 / 105,5

3100

Peter van Santen, Marieholm IF Bee Till

3

3,0

12:06:42,0

51:42,0

49:00,3

=GT * 100 / 105,5

2407

Wouter Versluis, Marieholm

4

4,0

12:07:03,0

52:03,0

49:20,2

=GT * 100 / 105,5

3042

Claar van der Does. ook S 441, Marieholm IF Dagdröm,

5

5,0

12:07:51,0

52:51,0

50:05,7

=GT * 100 / 105,5

1410

Hans Verdel, Marieholm IF Sister Ray

6

6,0

12:08:11,0

53:11,0

50:24,6

=GT * 100 / 105,5

2875

Ralph Holland, Marieholm IF No name

7

7,0

12:12:04,0

57:04,0

52:50,4

=GT * 100 / 108,0

2454

R. Bentvelsen, Marieholm The Big IF

8

8,0

12:12:36,0

57:36,0

54:35,8

=GT * 100 / 105,5

3040

?????, Marieholm

9

9,0

12:15:38,0

1:00:38,0

10:06:20,0

=GT * 100 / 10,0

2889

Jan Hoogenboom, Marieholm IF Blanke Pit

dnc

11,0

 

 

 

 

 

 

Marieholm       Race 2

Starttijd: 2017-10-15 14:15:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

1410

Hans Verdel, Marieholm IF Sister Ray

1

1,0

15:46:46,0

1:31:46,0

1:26:59,0

=GT * 100 / 105,5

455

Rino van Schie, Frank & Guido, Marieholm IF Red Devil 2.0

2

2,0

15:50:25,0

1:35:25,0

1:30:26,5

=GT * 100 / 105,5

2642

Michel Zandbergen, Marieholm IF Yansã

3

3,0

15:51:51,0

1:36:51,0

1:31:48,1

=GT * 100 / 105,5

3100

Peter van Santen, Marieholm IF Bee Till

4

4,0

15:53:41,0

1:38:41,0

1:33:32,3

=GT * 100 / 105,5

3042

Claar van der Does. ook S 441, Marieholm IF Dagdröm,

5

5,0

15:54:10,0

1:39:10,0

1:33:59,8

=GT * 100 / 105,5

2875

Ralph Holland, Marieholm IF No name

6

6,0

16:01:20,0

1:46:20,0

1:38:27,4

=GT * 100 / 108,0

2407

Wouter Versluis, Marieholm

7

7,0

15:58:57,0

1:43:57,0

1:38:31,8

=GT * 100 / 105,5

2454

R. Bentvelsen, Marieholm The Big IF

8

8,0

16:03:56,0

1:48:56,0

1:43:15,3

=GT * 100 / 105,5

3040

?????, Marieholm

9

9,0

16:05:41,0

1:50:41,0

18:26:50,0

=GT * 100 / 10,0

2889

Jan Hoogenboom, Marieholm IF Blanke Pit

dnc

11,0

 

 

 

 

 

 

Open       Race 1

Starttijd: 2017-10-15 11:10:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

1

van Munster Van Heuven, Soling

1

1,0

11:56:10,0

46:10,0

46:38,0

=GT * 100 / 99,0

2389

Arnaud Briede, Centaur

2

2,0

12:05:20,0

55:20,0

49:37,6

=GT * 100 / 111,5

296

Paul Huybens, Randmeer Halcyon D

3

3,0

12:04:25,0

54:25,0

50:37,2

=GT * 100 / 107,5

856

Jan Willem Laman, Polyvalk Elisabeth

4

4,0

12:09:26,0

59:26,0

53:18,2

=GT * 100 / 111,5

 

 

Open       Race 2

Starttijd: 2017-10-15 14:10:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

2389

Arnaud Briede, Centaur

1

1,0

15:54:37,0

1:44:37,0

1:33:49,6

=GT * 100 / 111,5

296

Paul Huybens, Randmeer Halcyon D

2

2,0

15:58:42,0

1:48:42,0

1:41:07,0

=GT * 100 / 107,5

856

Jan Willem Laman, Polyvalk Elisabeth

dnc

5,0

 

 

 

 

1

van Munster Van Heuven, Soling

dnc

5,0

 

 

 

 

 

 

 

SWGroep1       Race 1

Starttijd: 2017-10-15 11:00:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

14

Frank van Schaik, J-24 Spin

1

1,0

12:18:16,0

1:18:16,0

1:22:49,3

=GT * 100 / 94,5

744

Gerton Lusink, J-80

2

2,0

12:15:03,0

1:15:03,0

1:24:48,1

=GT * 100 / 88,5

6560

Peter Bisschop, Dehler 28S No name

3

3,0

12:24:08,0

1:24:08,0

1:25:24,9

=GT * 100 / 98,5

4799

Kees Zant, Spirit 32 WAAI

4

4,0

12:25:38,0

1:25:38,0

1:27:12,2

=GT * 100 / 98,2

61

Reinier de Kler, H Boot

5

5,0

12:28:56,0

1:28:56,0

1:31:12,8

=GT * 100 / 97,5

67

Hans Dekker, H-Boot NED 67

6

6,0

12:30:17,0

1:30:17,0

1:32:35,9

=GT * 100 / 97,5

32

Piet van der Lans, Dehler 34 jv Ducksend

7

7,0

12:25:20,0

1:25:20,0

1:32:45,2

=GT * 100 / 92,0

7557

Jacco Hoogenboom, Dehler 29 Avalanche

8

8,0

12:27:28,0

1:27:28,0

1:32:51,1

=GT * 100 / 94,2

3286

Jan Devilee, Winner 950

9

9,0

12:25:39,0

1:25:39,0

1:33:18,0

=GT * 100 / 91,8

34

Huib Boelhouwer, Dehler 34JV Oceans of Time

10

10,0

12:24:20,0

1:24:20,0

1:38:03,7

=GT * 100 / 86,0

31

Peter Vink, Dehler 31 Snoes

11

11,0

12:34:43,0

1:34:43,0

1:38:39,8

=GT * 100 / 96,0

37

Marcel van Dijk, Bavaria Mare

12

12,0

12:33:33,0

1:33:33,0

1:39:12,3

=GT * 100 / 94,3

6

Frans Zitman, Winner 950

13

13,0

12:42:20,0

1:42:20,0

1:48:31,1

=GT * 100 / 94,3

9931

Wouter Tooren, J-24

dnc

19,0

 

 

 

 

97

Karsten Wentink, H-boot Halo

dnc

19,0

 

 

 

 

7466

Matthijs Knegtel, First 36.7 iFirst

dnc

19,0

 

 

 

 

1360

Stan Heltzel, J-22 Jabbadabbadoo

dnc

19,0

 

 

 

 

7700

Marcel de Jong, Dehler 36 Syracuse

ret

19,0

 

 

 

 

 

 

SWGroep1       Race 2

Starttijd: 2017-10-15 14:00:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

6560

Peter Bisschop, Dehler 28S No name

1

1,0

15:24:04,0

1:24:04,0

1:25:20,8

=GT * 100 / 98,5

744

Gerton Lusink, J-80

2

2,0

15:16:49,0

1:16:49,0

1:26:47,9

=GT * 100 / 88,5

14

Frank van Schaik, J-24 Spin

3

3,0

15:23:09,0

1:23:09,0

1:27:59,4

=GT * 100 / 94,5

4799

Kees Zant, Spirit 32 WAAI

4

4,0

15:28:56,0

1:28:56,0

1:30:33,8

=GT * 100 / 98,2

61

Reinier de Kler, H Boot

5

5,0

15:29:17,0

1:29:17,0

1:31:34,4

=GT * 100 / 97,5

3286

Jan Devilee, Winner 950

6

6,0

15:27:09,0

1:27:09,0

1:34:56,1

=GT * 100 / 91,8

67

Hans Dekker, H-Boot NED 67

7

7,0

15:33:16,0

1:33:16,0

1:35:39,5

=GT * 100 / 97,5

32

Piet van der Lans, Dehler 34 jv Ducksend

8

8,0

15:29:46,0

1:29:46,0

1:37:34,3

=GT * 100 / 92,0

7557

Jacco Hoogenboom, Dehler 29 Avalanche

9

9,0

15:33:37,0

1:33:37,0

1:39:22,8

=GT * 100 / 94,2

34

Huib Boelhouwer, Dehler 34JV Oceans of Time

10

10,0

15:25:47,0

1:25:47,0

1:39:44,9

=GT * 100 / 86,0

31

Peter Vink, Dehler 31 Snoes

11

11,0

15:36:34,0

1:36:34,0

1:40:35,4

=GT * 100 / 96,0

6

Frans Zitman, Winner 950

12

12,0

15:36:00,0

1:36:00,0

1:41:48,2

=GT * 100 / 94,3

7700

Marcel de Jong, Dehler 36 Syracuse

13

13,0

15:25:21,0

1:25:21,0

1:42:49,9

=GT * 100 / 83,0

37

Marcel van Dijk, Bavaria Mare

14

14,0

15:38:17,0

1:38:17,0

1:44:13,4

=GT * 100 / 94,3

9931

Wouter Tooren, J-24

dnc

19,0

 

 

 

 

97

Karsten Wentink, H-boot Halo

dnc

19,0

 

 

 

 

7466

Matthijs Knegtel, First 36.7 iFirst

dnc

19,0

 

 

 

 

1360

Stan Heltzel, J-22 Jabbadabbadoo

dnc

19,0

 

 

 

 

 

 

SWGroep2       Race 1

Starttijd: 2017-10-15 11:10:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

28

Hans & Paulina Rohlof, Hunter 28 Swaen

1

1,0

12:08:02,0

58:02,0

53:14,5

=GT * 100 / 109,0

99

Paul Kasteleyn, Victoire 22 Minoe

2

2,0

12:11:18,0

1:01:18,0

53:46,3

=GT * 100 / 114,0

1405

Peter van Riet, Oceaan 22 Professor Pardal

3

3,0

12:09:09,0

59:09,0

55:01,4

=GT * 100 / 107,5

41

Marc Schuling, Tirion Hyperion

4

4,0

12:08:45,0

58:45,0

56:45,8

=GT * 100 / 103,5

98

Wichert Akkerman, Contessa 28

5

5,0

12:13:20,0

1:03:20,0

59:44,9

=GT * 100 / 106,0

6550

Frans Peters, Ventura 30 HARAKA

6

6,0

12:16:21,0

1:06:21,0

1:03:11,4

=GT * 100 / 105,0

855

Walter Koning, Victoire 855 Elbe 1

dnc

8,0

 

 

 

 

 

 

SWGroep2       Race 2

Starttijd: 2017-10-15 14:10:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

41

Marc Schuling, Tirion Hyperion

1

1,0

15:42:21,0

1:32:21,0

1:29:13,6

=GT * 100 / 103,5

98

Wichert Akkerman, Contessa 28

2

2,0

15:55:36,0

1:45:36,0

1:39:37,4

=GT * 100 / 106,0

28

Hans & Paulina Rohlof, Hunter 28 Swaen

3

3,0

16:03:02,0

1:53:02,0

1:43:42,0

=GT * 100 / 109,0

1405

Peter van Riet, Oceaan 22 Professor Pardal

4

4,0

16:01:45,0

1:51:45,0

1:43:57,2

=GT * 100 / 107,5

99

Paul Kasteleyn, Victoire 22 Minoe

5

5,0

16:09:10,0

1:59:10,0

1:44:31,9

=GT * 100 / 114,0

6550

Frans Peters, Ventura 30 HARAKA

6

6,0

16:09:39,0

1:59:39,0

1:53:57,1

=GT * 100 / 105,0

855

Walter Koning, Victoire 855 Elbe 1

dnc

8,0

 

 

 

 

 

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003

Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl