6 restaurants en 2 proeverijen
Over twee maanden zullen ruim 160 sloepen met ongeveer 650 watersporters, over de plassen en van het gebied rondom de Kaag uitzwermen. Op 20 juli, als opmaat van de Kaagweek, gaat voor de vierde editie de Kaag Cruise Culinair van start. Extra feestelijk, door de deelname van nóg een culinaire parel uit onze directe omgeving. Restaurant de Moerbei (bekroond met een Michelin ster) zal als nieuwe deelnemer aan de Cruise een plekje gaan innemen langs de vaarroute.
Zes restaurants met grote culinaire aspiraties, maar ook de boerinnen met hun prijswinnende Kaagse kazen. Zij bieden een klein proefassortiment aan en hun kazen zijn onderweg ook te koop. Onderweg komt u een varend orkest tegen.
Na een heerlijk rondje Kaag met alle heerlijkheden die de restaurateurs u en uw gasten onderweg aanbieden, eindigt de tocht bij de Kaagsociëteit. Daar treft u niet alleen het laatste restaurant aan, maar ook de heren van het zeer trendy rum merk MATES die u laten proeven wat de komende zomer de meest spannende cocktail gaat worden. De finish van de Cruise is altijd een vrolijk samenzijn van ontmoetingen van vrienden en bekenden, maar ook nog even heerlijk nagenieten met fijne semi akoestische muziek van de 4 heren van GIGS en de gastvrijheid van uitbater Koen en zijn team.
Inschrijven voor de Kaag Cruise Culinair is mogelijk voor Kaagleden vanaf 30 mei. Houd de Kaagflits goed in de gaten voor de QR code.
Leden van de Club van Honderd genieten de exclusieve mogelijkheid om eerder tickets te kunnen bestellen. Op maandag 26 mei ontvangen zij een apart bericht.
De tocht kan alleen worden gemaakt, wanneer u gebruik maakt van een open boot van maximaal tien meter. Het maximale aantal personen per boot is 8. De spelregels in het kort uitgelegd zijn, dat u de route van de tocht volgt zoals aangegeven op de kaart die door de organisatie wordt verstrekt. De gerechten worden aangereikt terwijl u en uw gasten aan boord blijven. Na het uitserveren wordt u dringend verzocht de route te vervolgen zonder aan te leggen. Alle restaurants sluiten de uitgifte om 19.00 uur. Dieetwensen zijn beperkt door een enkele vegetarische uitzondering. De gerechten onderweg bestaan uit vlees en vis. Op voorhand wensen wij u een heerlijke Cruise!
Met culinaire groet, namens de Kaagweekcommissie,
Robert Kampschreur en Frans Sluyters
Kaagstraat 1
2361 KM, Warmond
071 - 30 10 035